POCKETO "CRAZY HORSE"

  • Dodaj recenzję:
  • Producent: POCKETO
  • Dostępność: Jest Jest
  • szt.
  • 59,90 zł / szt.

Poręczne etui na karty - elastyczna, odporna na ścieranie tkanina opina karty i banknoty, uniemożliwiając ich wypadnięcie. Pełnia bezpieczeństwa i wygody.

Minimalistyczny i stylowy design - stylistyka naszych portfeli sprawia, że mogą z nich korzystać zarówno Panie, jak i Panowie, a skórzana wstawka z wyjątkowej naturalnej skóry typu „Crazy Horse” dodaje mu elegancji, świetnie łącząc się z materiałem. 

Oszczędność miejsca - minimalistyczna forma naszych portfeli pozwoliła zredukować rozmiar do minimum. Portfel jeszcze nigdy nie był tak lekki i praktyczny!

Szybki dostęp do kart i pieniędzy - pozbawiony ozdobników, nowoczesny portfel nie posiada suwaków, pieniądze i karty są bezpieczne, a Ty masz do nich doskonały dostęp. 

Prezent na każdą okazję - minimalistyczne portfele Pocketo to dokonały prezent, niezależnie od okazji. 


Szukasz praktycznego portfela dla niego lub dla niej? Chcesz skutecznie chronić swoje karty kredytowe? Szukasz niebanalnego prezentu na każdą okazję? Postaw na mini-portfel Pocketo „Crazy Horse”!

 

W naszych etui wykorzystujemy wyjątkową, naturalną skórę typu „Crazy horse”- grubą i wytrzymałą, używaną w produkcji butów trekkingowych. Elastyczna i trwała jednocześnie, a zginanie, rozciąganie, otarcia czy odbarwienia nie powoduje uszczerbku jej parametrów. Skóra crazy horse jest licową skórą olejową, moczoną w naturalnych gorących olejach, co nadaje jej niebywałej trwałości.

 

W Pocketo Crazy Horse postawiilismy na wygodę i miniaturyzację, Pocketo to gadget maksymalnie poręczny, idealnie leżący zarówno w męskiej jak i kobiecej dłoni. Jest wygodny w codziennej eksploatacji: bez problemu pomieści 12 kart np. kartę płatniczą, dowód osobisty, prawo jazdy, identyfikator pracowniczy, kartę rabatową i kartę z programu lojalnościowego. Obok kart bezpieczne będą także pieniądze. Pocketo to minimalny rozmiar przy zachowaniu maksymalnej funkcjonalności.

 

Portfel Pocketo wygląda atrakcyjnie lub przyciąga uwagę. Prosta forma zyskała na wyjątkowości dzięki dekoracyjnej, skórzanej wstawce w centralnej części portfela. Portmonetka i etui na karty to doskonały prezent dla kolegi lub koleżanki. Tego rodzaju podarunek zawsze jest na miejscu, a jego minimalistyczna forma sprawia, że spodoba się każdemu.

 

Obejrzyj także inne produkty z linii Pocketo: miniaturyzacja to światowy trend!