POCKETO

  • Dodaj recenzję:
  • Dostępność: Jest Jest
  • szt.
  • 69,90 zł / szt.

Szybki dostęp do kart: mieści do 5 kart, które możesz mieć zawsze pod ręką.

Wystarczy jeden klik! Dzięki wykorzystaniu mechanizmu podajnika, po naciśnięciu przycisku, karty wysuwają się w ustalonej kolejności, jedna za drugą.

Lekki i poręczny: Ergonomiczny kształt zajmuje niewiele miejsca, a anodowane aluminium z którego jest wykonany sprawia że jest wytrzymały i lekki.

Odpowiedni dla każdego: To eleganckie etui dedykowane jest zarówno dla mężczyzn, jak i kobiet.

Bezpieczeństwo przede wszystkim: Ochroni Twoje karty przed skanerami RFID.

 

Szybki dostęp do kart: POCKETO mieści do 5 kart (np. karta kredytowa, debetowa, dowód osobisty, karta lojalnościowa, rabatowa itp.), które możesz mieć zawsze pod ręką.

Wystarczy jeden klik! Dzięki wykorzystaniu mechanizmu podajnika, po naciśnięciu przycisku, karty wysuwają się w ustalonej kolejności, jedna za drugą.

Lekki i poręczny: POCKETO wykonany jest z wysokiej jakości anodowanego aluminium, co sprawia, że jest nie tylko bardzo wytrzymały, ale też niezwykle lekki. Ponadto przez swój ergonomiczny kształt zajmuje niewiele miejsca. Nie musisz już nosić przy sobie obszernego portfela, by pomieścić wszystkie karty!

Odpowiedni dla każdego: To eleganckie etui dedykowane jest zarówno dla mężczyzn, jak i kobiet. Idealnie pasuje do garnituru, ale też świetnie sprawdza się w połączeniu z mniej formalnymi stylizacjami. Jest również praktycznym rozwiązaniem dla osób uprawiających sport – karty są bezpieczne i nie zajmują wiele miejsca podczas treningu lub innych aktywności. POCKETO to także doskonały pomysł, by sprawić komuś miły i użyteczny prezent.

Bezpieczeństwo przede wszystkim: POCKETO chroni Twoje karty płatnicze i dokumenty. Każdego roku prawie 10 milionów osób pada ofiarą kradzieży z wykorzystaniem skanerów RFID. Etui skutecznie je blokuje, dlatego możesz czuć się bezpiecznie podczas zakupów lub podróży.

 

Zostań posiadaczem własnego POCKETO. Postaw na bezpieczeństwo oraz elegancję zamkniętą w poręcznej formie.