POCKETO CARBON

  • Dodaj recenzję:
  • Producent: POCKETO
  • Dostępność: Brak Brak
  • szt.
  • 59,90 zł / szt.
  • Niedostępny

Gadżet dla aktywnych: nasz portfel jest mały i poręczy oraz waży niewiele. To świetny towarzysz dla osób prowadzących aktywny styl życia. Zmieści się w nawet najmniejszej kieszeni.

Portfel z elementami włókna węglowego: włókno węglowe to jeden z najwytrzymalszych materiałów, któremu niestraszne złamania, uszkodzenia mechaniczne czy czynniki atmosferyczne. 

Nowoczesny design: połączenie włókna węglowego i  elastycznego materiału wygląda dobrze w każdych okolicznościach. Taki portfel świetnie prezentuje się zarówno z marynarką, jak i strojem sportowym.

Uniwersalny prezent: portfel z umieszczonym z środku, symbolicznym groszem to jeden z najpopularniejszych prezentów dla niego jak i dla niej.

Pocketo Carbon/Elastic posiada: 2 przegrody na karty kredytowe (do 12 kart), 1 miejsce na banknoty, 2 minikieszonki na money, karty pamięci lub inne drobiazgi, które chcesz mieć zawsze przy sobie.

 

Szukasz portfela pokrytego tkaniną z włókna węglowego, który ochroni Twoje karty kredytowe? Chcesz używać lekkiej i poręcznej portmometki? Lubisz nowe trendy i ciekawe, funkcjonalne rozwiązania ? Poznaj karbonowy mini-portfel Pocketo.

 

Oferujemy Państwu gadgety i portfele zgodne z trendem, dążącym do miniaturyzacji przedmiotów użytku codziennego. Stawiamy na ponadczasowe, wpadające w oko formy. Proces produkcyjny opiera się o wieloetapową kontrolę jakości, dzięki czemu oddajemy w Państwa ręce starannie wykonane, trwałe portfele o nowoczesnej linii.

 

Portfel sprezentowany bliskiej osobie to popularny podarunek. Nic dziwnego, w dzisiejszych czasach trudno się bez niego obyć.

 

Portfel dla aktywnych z wstawką z włókna węglowego: poznaj mocnego zawodnika z linii Pocketo!