POCKETO PULL-OUT

  • Dodaj recenzję:
  • Dostępność: Jest Jest
  • szt.
  • 59,90 zł / szt.
  • Pojemna kieszeń na karty i dokumenty, która pozwala przechowywać aż do 10 kart
  • Kieszonka na monety, banknoty lub karty pamięci
  • Kieszeń szybkiego dostępu do najczęściej używanej karty
  • Materiałowy pasek ułatwiający wygodne i szybkie wyjmowanie kart

Życie lubi zaskakiwać, a Ty świetnie się z tym czujesz? Wśród przyjaciół jesteś duszą towarzystwa, a cechuje Cię nietuzinkowa osobowość? Nie lubisz stać w miejscu i zawsze idziesz z duchem czasu szukając innowacyjnych rozwiązań nawet tam, gdzie z reguły panuje zwyczajność? POCKETO PULL-OUT to portfel taki jak Ty – z przekąsem i duszą. Przypadniecie sobie do gustu od pierwszego spotkania!

 

Dwie proste rzeczy połączyliśmy w całość i mamy...  

POCKETO ELASTIC CARD HOLDER składa się z dwóch funkcjonalnych elementów – materiałowego paska oraz tkanej gumy, tworzącej „obudowę” portfela. Etui jest również zdobione skórą z logo POCKETO, co dodaje całości elegancji.

 

Nie pozwolimy, aby coś się zgubiło!

Będąc wielkości karty kredytowej, POCKETO PULL-OUT jest w stanie dopasować się do znacznie większej ilości rzeczy - dokładnie tych, które masz w tradycyjnym portfelu, takich jak monety, banknoty i karty pamięci. Nie wierz na słowo, po prostu sprawdź sam.

 

Szybko i łatwo!

Przednia kieszeń stworzona została do zapewnienia natychmiastowego dostęp do najczęściej używanej karty – Ty wybierasz, która jest dla Ciebie najważniejsza!

 

Jedno pociągnięcie do celu!

Nieważne, że karty płatnicze i lojalnościowe, a zwłaszcza dokumenty mamy wszyscy przeważnie takie same – Ty nie musisz być taki jak wszyscy, gdy ich używasz. O wyjątkowości POCKETO PULL-OUT – Twojego portfela – decyduje sposób użytkowania. Pociągasz za pasek i masz wszystko pod ręką. To jest tak fajne, że obiecujemy Ci: będziesz się tym bawił nawet bez wyraźnej potrzeby. :)

 

Najpierw interesy...

W odróżnieniu jednak od produktów, w których oryginalność przysłania funkcjonalność, POCKETO PULL-OUT przede wszystkim spełnia swoją funkcję etui na karty i potrafi skutecznie i bezpiecznie przechować aż do 10 Twoich kart.

 

POCKETO PULL-OUT elastyczne etui na karty jest zawsze pięćdziesiąt kroków przed nudą i szarością. Wyprzedza swoje czasy, zaskakuje oraz spełnia swoją rolę. Twoje karty są bezpieczne więc możesz skupić się na dobrej zabawie i teatrze życia. Pozostaje nam życzyć Ci pomyślnego wiatru w żagle!