O nas

KADO sp. z o.o. to firma od 2015 roku produkująca praktyczne gadgety, które ułatwiają życie codzienne. Tworzymy portfele o minimalistycznych formach utrzymane w stylu klasycznym, nowoczesnym i sportowym. Mamy w ofercie praktyczne organizery do kluczy i etui na karty kredytowe i dokumenty.

Wszystkie oferowane przez nas produkty są tworzone z pasją. Każdy etap procesu produkcyjnego poprzedzany jest gruntowną kontrolą jakości. Nasze funkcjonalne gadgety objęte są 24 miesięczną gwarancją, jednak możemy zapewnić, że przetrwają znacznie dłużej.

Stawiamy na wygodę poprzez miniaturyzacje oraz wielofunkcyjność przedmiotów codziennego użytku.

Przedmiot łączący kilka funkcji przyda się każdemu. Nieustannie badamy światowe trendy szukając wyjątkowych rozwiązań dla fanów rynkowych nowinek.

Zdecydowana większość naszych artykułów sprzedawana jest za granicę, głównie do Europy Zachodniej oraz Stanów Zjednoczonych.

Przy zamówieniach hurtowych możemy wykonać portfel, organizer lub etui z logo Twojej firmy. Jeśli jesteś zainteresowany współpracą B2B zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego.

 

Życzymy udanych zakupów!

 

Zespół KADO